La Fondation Ipsen

La Fondation Ipsen

La Fondation Ipsen

Обмін досвідом для просування знань

blockfooter.jpg

La Fondation Ipsen (Фонд Ipsen), створений у 1983 році під патронажем Ла - Фондешен Франція (La Fondation de France) та під керівництвом Ів Крістен, був направлений на сприяння, розвитку і поширенню наукових знань.

Вже давно здійснювана робота La Fondation Ipsen спрямована на підтримку ключової взаємодії між дослідниками та лікарями.

Для здійснення кожної активності La Fondation Ipsen збирає своїх міжнародних партнерів з академічного і наукового співтовариств, щоб неупереджено представити ряд основних проблем і проаналізувати поточний стан наукових знань.

Міжнародні конференції

Щоб сприяти такому обміну, La Fondation Ipsen організовує серію міжнародних заходів («Медицина та семінари з дослідження»), які в даний час поширені в галузі наукових досліджень по неврології, ендокринології та геронтології.

Ряд міжнародних зустрічей також організований у співпраці з ВООЗ і Гарвардським університетом.

Ці заходи об'єднують тисячі міжнародних дослідників і лікарів, включаючи провідних фахівців, які приїжджають, щоб представити дані, які вони зібрали, а також поточні дослідження. Результатом таких зустрічей є публікації наукових робіт, що деталізують останні досягнення в медичних дослідженнях.

Просування досліджень та винагорода

La Fondation Ipsen присуджує кілька призів, добре відомих в певних областях біомедичної діяльності:

  • приз Жан-Луї Синьйорі (the Jean-Louis Signoret prize) по нейропсихології,
  • приз Нейрональної Пластичності (Neuronal Plasticity prize),
  • приз Ендокринної регуляції (Endocrine regulation prize),
  • приз довгожительства (Longevity prize).
Діяльність в області актуальних питань

La Fondation Ipsen намагається бути каталізатором сприяння у розвитку головних галузей знань, як у дослідженнях, медичній діяльності, так і в змінах в суспільстві.

Організація вже домоглася цього в області хвороби Альцгеймера, в знаннях про довголіття і довгожительство, а також в генетичному дослідженні гіпертонії, концепції генетичних систем захисту від хвороб, стовбурових клітин та генної терапії. Ключові цифри

  • 100 міжнародних конференцій
  • 67 робіт, опублікованих авторитетними видавничими будинками
  • 200 випусків журналу Alzheimer Actualites (Реалії Альцгеймера)
  • кілька тисяч дослідників і докторів зустрілися
  • більше тисячі призів та стипендій

контакти

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ
зворотній ЗВ'ЯЗОК